W

Word lid van Leuven2030

Samen ijveren voor een klimaatneutrale stad!

Vzw Leuven 2030 streeft naar een klimaatneutrale toekomst voor Leuven, en is inmiddels uitgegroeid tot een stevige organisatie van meer dan 500 leden.

Een klimaatneutrale stad kunnen we alleen bereiken als iedereen samenwerkt. Daarom bestaat de vzw uit inwoners, bedrijven, middenveldorganisaties, kennisinstellingen en overheden.

Op de website www.leuven2030.be staat te lezen:

“Met onze leden en partners werken we op een doelgerichte en resultaatgedreven manier aan een vermindering van de CO₂-uitstoot. Samen hebben we de kennis, het netwerk en het plan (onze Roadmap) om tot een klimaatneutrale stad te komen.

Dankzij de steun van onze leden en partners klinkt de stem van onze vzw nog luider en kunnen we onze impact vergroten. Met je lidgeld financieren we onze wetenschappelijke onderbouwing, onze klimaatprojecten, onze algemene werking, de communicatie, de netwerkmomenten en meer. Veel waar voor je geld dus!

Word ook lid of partner en bouw mee aan een gezonde, welvarende en klimaatneutrale toekomst voor Leuven!”

Lid worden kost 15€ per jaar en kan via de site van Leuven 2030.